32 uur per week

Kies zelf wanneer je werkt en kies werk dat ertoe doet. Als Helpende, Verzorgende IG of Verpleegkundige bied je liefdevolle zorg aan mensen met dementie of lichamelijke klachten. In een kleinschalige woonzorgomgeving ben jij een vertrouwd gezicht dat zorgt voor rust, aandacht en kwaliteit. Je kiest zelf je diensten; dag, avond of weekend en wij zorgen dat het past bij jouw leven én bij wat jij belangrijk vindt in je werk

Wat ga je doen?

Je levert persoonlijke zorg (ADL), signaleert lichamelijke en geestelijke veranderingen en onderhoudt contact met bewoners en familie. Je werkt nauw samen met collega’s en ondersteunt het team in overleggen. Daarbij ben jij het vertrouwde gezicht dat zorgt voor structuur en aandacht, ook in wisselende diensten.

Wat vragen we?

  • MBO-niveau 3/4 Verzorgende IG, Helpende plus of HBO verpleegkundige met ambitie.
  • Ervaring in de ouderenzorg of somatiek.
  • Empathisch, zelfstandig én verbindend.

Wat bieden we?

  • Salaris conform CAO VVT (afhankelijk van jouw ervaring en opleidingsniveau)
  • Naast deze functie kan je ook andere diensten oppakken bij verschillende organisaties;
  • Werkplek waarbij je verder kunt groeien;
  • Persoonlijk contact met Operando;
  • Een identiteitsgebonden werkomgeving.

Bij Operando sta jij centraal. Wij luisteren naar wat jij belangrijk vindt in jouw werk en vinden daar een plek die echt bij je past. Lijkt het je wat? Laat van je horen!